• Odbierz prezent
b3system

Komisja Nadzoru Finansowego otrzymała potwierdzenie odbioru przez spółkę B3System decyzji o wykluczeniu z obrotu na rynku regulowanym. Tym samym ostatnim dniem, w którym akcje spółki będą notowane na GPW będzie 21 marca.

 

„W nawiązaniu do komunikatu z dnia 28 lutego 2018 r. dotyczącego wykluczenia akcji spółki B3System SA z siedzibą w Warszawie z obrotu na rynku regulowanym prowadzonym przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie SA, Komisja Nadzoru Finansowego informuje, iż do Urzędu Komisji Nadzoru Finansowego wpłynęło zwrotne potwierdzenie odbioru przez spółkę B3System SA z siedzibą w Warszawie decyzji Komisji Nadzoru Finansowego z dnia 6 lutego 2018 r. utrzymującej w mocy decyzję z dnia 27 czerwca 2017 r. w sprawie nałożenia kary administracyjnej w postaci bezterminowego wykluczenia akcji spółki B3System SA z obrotu na rynku regulowanym prowadzonym przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie SA.” – napisano w komunikacie.

„Na podstawie ww. decyzji Komisja Nadzoru Finansowego wykluczyła bezterminowo z obrotu na rynku regulowanym prowadzonym przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie SA akcje Spółki.” – czytamy dalej.

 

Wykluczenie akcji B3System z obrotu na GPW następuje 30 dni od dnia doręczenia decyzji z dnia 6 lutego 2018 roku. Doręczenie tej decyzji nastąpiło 19 lutego 2018 roku, więc wykluczenie akcji z obrotu na rynku regulowanym powinno nastąpić z dniem 22 marca 2018 r.


Jakub Wilk

Redaktor portalu FXMAG. Zwolennik łączenia analizy technicznej i fundamentalnej, ze szczególnym uwzględnieniem polityki banków centralnych. Pasjonat rynku metali szlachetnych.

Przejdź do artykułów autora
Zamknij

Koszyk