• Odbierz prezent
14. O kryptowalutach - Nasza relacja z FxCuffs 2018

W 14. odcinku programu postanowiliśmy wyjść z naszej szczelnie wygłuszonej dziupli i nagrać relację z dwudniowej konferencji FxCuffs 2018, która odbyła się w Krakowie 16 i 17 marca. Jeśli chcesz dowiedzieć się, co działo się na tym ważnym dla inwestorów wydarzeniu, to prawdopodobnie się zawiedziesz - relacja bowiem prowadzona jest w naszym stylu...
Podczas konferencji spotkaliśmy wiele ciekawych osób, takich jak m.in. Rafał Zaorski, Szczepan Bentyn, Lech Wilczyński, Tomasz Jaroszek, czy osobowośc roku wg FxCuffs - Daniel Kostecki.

Uwaga! Program ma charakter satyryczny i może zawierać śladowe ilości cennych oraz ciekawych informacji.

 

Magazyn: (Nie)Bezpieczne przystanie - fakty i mity o safe haven

(Nie)Bezpieczne przystanie - fakty i mity o safe haven
Efekt dyspozycji - Dlaczego tniesz zyski i przetrzymujesz straty? W jakie społki inwestować w trakcie bessy? Jak wycenić realną wartość waluty? Dlaczego kryptowaluty zrujnują światową gospodarkę? Jak zarabiać na rosnącej inflacji?
Czytaj

Zespół FXMAG

Portal i jedyny w Polsce magazyn Inwestora Indywidualnego. FXMAG wspiera swoich czytelników, zapewniając dostęp do szerokiej bazy edukacyjnej i na bieżąco informując o najważniejszych wydarzeniach rynkowych i gospodarczych z zakresu rynku Forex, akcji, kryptowalut oraz inwestycji alternatywnych. 

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk