• Odbierz prezent
11 bit studios

Debiut gry „Children of Morta” był udany. Przychody ze sprzedaży gry w pierwszych dniach przewyższyły nakłady poniesione na produkcję.

 

5 września  w godzinach wieczornych spółka gamingowa 11 bit studios poinformowała w swym komunikacie, że przychody ze sprzedaży gry „Children of Morta” przekroczyły z istotną nawiązką nakłady poniesione na stworzenie i wydanie tego tytułu. Premiera gry w wersji na PC miała miejsce 3 września 2019 r. o godzinie 15.00.

Premiera gry "Children of Morta" w wersji na konsole Xbox One, PlayStation 4 i Nintendo Switch jest zaplanowana na 15 października 2019 roku.

Od momentu rozpoczęcia sprzedaży gra „Children of Morta” zebrała mnóstwo pozytywnych recenzji. Jest to gra z gatunku roguelite z rozbudowaną fabułą. Opowiada ona sentymentalną historię o rodzinie Bergsonów. Są to bohaterowie, z których każdy ma inne umiejętności i atrybuty. Chociaż akcja gry rozgrywa się w odległej krainie, opowiada o uczuciach rodzinnych. Rodzina trzyma się razem w obliczu niebezpieczeństw i musi przeciwstawić się pradawnemu złu szerzącemu się w bajkowej krainie. W grze do odkrycia jest wiele tajemnic. Istotną zaletą gry jest ręcznie wykonana grafika pikselowa.

Na początku piątkowej sesji na GPW cena akcji oscylowała w okolicach wczorajszego zamknięcia.

Czytaj także: 11 bit studios – spółka zaskoczyła analityków wynikami. W planach nowe premiery

27 sierpnia spółka gamingowa 11 bit studios przedstawiła wyniki finansowe za I półrocze 2019 r. Były one znacznie niższe niż rok wcześniej. Wprawdzie przychody spółki okazały się wyższe od oczekiwań analityków, jednak nie spodziewali się oni tak niskiego zysku. Wzrosła natomiast wartość aktywów fina.. Czytaj
11 bit studios – spółka zaskoczyła analityków wynikami. W planach nowe premiery

 

 

Notowania: 11 bit studios SA

Przejdź do wykresu
Źródło: https://pl.tradingview.com/symbols/GPW:11B/

Tatiana Pasich

Absolwentka psychologii oraz finansów i rachunkowości, inwestor indywidualny. Lokuje kapitał głównie w małe spółki z dużym potencjałem wzrostu.

Przejdź do artykułów autora
Zamknij

Koszyk