• Odbierz prezent
10 tysięcy dolarów USD zagrożone! Bitcoin (BTC) spada, a Ethereum i XRP zwyżkują! Binnace Coin faluje. Altseason za rogiem?

Sprawdźmy, jak popularne na świecie kryptowaluty zmieniły swój kurs w ciągu ostatnich kilkunastu godzin. W naszej analizie zajmiemy się kursami Bitcoina (BTC/USD), Ethereum (ETH/USD), Ripple (XRP/USD) oraz Binance Coina (BNB/USD). Na wykresach dostrzec możemy słabość Bitcoina (BTC) względem innych kryptowalut. Czyżby zwiastowało to znaczne wzrosty niedowartościowanych w stosunku do BTC altcoinów?

Kurs Bitcoina (BTC/USD)

 wykres kursu Bitcoina do dolara BTCUSD

Wykres Bitcoina do kursu dolara USD.

Kurs Bitcoina (BTC) traci teraz na swojej wartości. Aktualnie za jednego Bitcoina (BTC) zapłacimy 10171 dolarów USD. Długoterminowo największa kryptowaluta nadal znajduje się w konsolidacji. Im dłużej będziemy się w niej znajdować, tym większa szansa na wejście w trend spadkowy. 

Kurs Ethereum (ETH/USD)

 wykres kursu Ethereum do dolara ETHUSD

Wykres Ethereum do kursu dolara USD.

Ethereum (ETH) w ciągu ostatnich godzin wyszło górą z poprzedniej konsolidacji. Przebiliśmy poziom 200 dolarów i obecnie konsolidujemy się wokół poziomu 210 USD. Aktualna cena Ethereum to 213 dolarów USD.

Kurs Ripple (XRP/USD)

 wykres kursu Ripple do dolara XRPUSD

Wykres XRP do kursu dolara USD.

XRP, podobnie jak Ethereum, dynamicznie zwyżkowało. Przebiliśmy poziom 0,3 dolara USD, wokół którego obecnie się konsolidujemy. Aktualny kurs XRP to 0,305 dolara USD.

Kurs Binance Coina (BNB/USD)

 wykres kursu Binance Coina do dolara BNBUSD

Wykres Binance Coina do kursu dolara USD.

Binance Coin (BNB) w ciągu ostatnich godzin mocno zyskiwał na wartości. Nieznacznie przebiliśmy poziom 23 dolarów USD, który stał się swego rodzaju oporem. Szybkie wzrosty przyniosły bowiem równie dynamiczne spadki i obecnie na wykresie rozwija się nam korekta spadkowa. Aktualnie za jednego Binance Coina zapłacimy 21,929 dolarów USD.

Notowania: BITCOIN

Przejdź do wykresu
Źródło: https://pl.tradingview.com/symbols/BTCUSD/

Oskar Nawalany

Entuzjasta kryptowalut oraz inwestycji długoterminowych, absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego. Interesuje się stosunkami gospodarczo-politycznymi oraz psychologią inwestowania.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk